Аёллар футболи 23-тур. “Сўғдиёна-W” дан иродали ғалаба

Бугун аёллар футболи бўйича Ўзбекистон чемпионати 23-турида “Сўғдиёна-W” ўз майонида “Андижанка” ни қабул қилди ва 4:3 ҳисобида ғалаба қозонди.

“Сўғдиёна-W”-“Андижанка” 4:3

Ҳакамлар: И. Гормашов, З. Раҳматова, М. Раҳматқулова, М. Турдиев
Назоратчи: Э. Мусаев
Комиссар: А. Файзиев

Голлар: Динара Пайзиқулова (13), Нилуфар Дадажонова (30), Ойгулхон Якубова (42) ,Зухра Обидова (47), Екатерина Сальникова (49 пен) ,Махфуза Туропова (81), Лидия Цема (90+4)

“Сўғдиёна-W”: Нозима Хасанова(М.Хусейнова 46 ), Лидия Цема, Насиба Хожиева, Азиза Норова (Д.Тошпўлатова76),Махфуза Туропоав (с), Азиза Норбоева, Екатерина Сальникова ,Паризод Эшқулова (З.Халимова(Н.Искандарова 90) 46) ,Шахло Қодирова, Динара  Пайзиқулова (Ситора Такабоева 46), Альбина Бабакулова (М.Назаркулова 75)

Захира: Нафиса Набикулова

“Андижанка”: Кумушой Ғуломова, Муқаддам Абдуллаева ,Севинч Муродуллаева, Зухра Обидова, Mохирахон Журабаева, Нилуфар Дадажонова, Гулмирахон Хасанова, Зиёдахон Янгиева, Шохидахон Эргашева, Садоқат Илеева

Захира:

Огоҳлантиришлар:Муқаддам Абдуллаева (8), Насиба Хожиева  (62) ,Мохинур Хусейнова (17)

Четлатиш: Кумушой Гулямова (82)

Previous Article
Next Article

Javob berish

E-pochta manzilingiz chop etilmaydi.

биз ижтимоий тармокларда

# Team MP W D L P
1 Pakhtakor 11 9 2 0 29
2 Lokomotiv 11 7 3 1 24
3 Bunyodkor 11 5 3 3 18
4 Surkhon 11 5 3 3 18
5 Sogdiana 11 5 1 5 16
6 Nasaf 11 4 3 4 15
7 Navbahor 11 3 6 2 15
8 Dinamo Samarqand 11 3 6 2 15
9 Metalourg 11 3 4 4 13
10 Qizilqum 11 2 5 4 11
11 Andijan 11 1 6 4 9
12 AGMK 11 2 2 7 8
13 Buxoro 11 1 4 6 7
14 Kokand-1912 11 1 4 6 7
Iyun 16, 2019
Buxoro 0 - 5 Pakhtakor
AGMK 1 - 1 Navbahor
Bunyodkor 1 - 1 Nasaf
Andijan 1 - 1 Metalourg
Iyun 15, 2019
Qizilqum 1 - 1 Sogdiana
Lokomotiv 5 - 1 Surkhon
Kokand-1912 2 - 2 Dinamo Samarqand
May 26, 2019
Nasaf 0 - 1 Lokomotiv
Sogdiana 2 - 0 Buxoro
Pakhtakor 4 - 1 AGMK
May 25, 2019
Metalourg 0 - 2 Bunyodkor
Navbahor 1 - 1 Andijan
Surkhon 2 - 1 Kokand-1912
Dinamo Samarqand 2 - 2 Qizilqum
May 19, 2019
Buxoro 0 - 0 Dinamo Samarqand
Navbahor 0 - 0 Metalourg
AGMK 0 - 2 Sogdiana
May 18, 2019
Qizilqum 1 - 3 Surkhon
Nasaf 2 - 0 Kokand-1912
May 17, 2019
Lokomotiv 0 - 0 Bunyodkor