U-18 жамоамиздан ғалаба

Бугун Суперлига U-18 16-тур баҳслари доирасида “Сўғдиёна” ўз майдонида Бекободнинг “Металлург”  U-18 жамоасини қабул қилди ва 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди

Ҳакамлар: Турабек Суюнов, Хайрулла Норматов, Шохрух Қаюмов ,Бекзод Қосимов

Назоратчи: Х.С Мухторов

“Сўғдиёна”-“Металлург” 2:0 (1:0)

Голлар: Сохибжон Ёқубов (15) ,Асил Обидов (74)

“Сўғдиёна”: Алишер Пирматов, Бекзод Пиримқулов(с), Ҳаётжон Орзиқулов (А.Улмасов 84), Бекзод Бахтиёров(А.Обидов 54), Сохибжон Ёқубов(Ж.Мухаммаджонов 83), Элёр Собиржонов(А.Эгамқулов 89) ,Мухаммад Яхёев, Азимжон Кенжаев (О.Абдуноров), Нодир Қуйбоқов, Достон Эргешев ,Жавоҳир Иркинов

Заҳира: Диёр Ибрагимов

“Металлург”: Сарвар Хусанов, Саидалибек Икромов, Санжар Абдужалилов, Жасур Рустамов , Ихтиёр Холмўминов, Азамат Абдусатторов (О. Раимқулов 79),Жавоҳир Ғофуров (И.Эргашев 46),  Асадбек Тиллабоев, Тохиржон Маматкаримов, Улуғбек Шарипов ,Жасурбек Хожиматов (С)

Заҳира:  Жавоҳир Хурсаналиев ,Хумоюн Мухторов, Асадбек Мамаризаев ,Ферузбек Рустамжонов

Огоҳлантиришлар: Жавоҳир Иркинов (24), Бекзод Бахтиёров (37), Сохибжон Ёқубов (55), Азамат Абдусатторов (77), Саидалибек Икромов (82) ,Санжар Абдужалилов (84), Алишер Пирматов (90), Нодирбек Қўйбоқов (90+2)

 

Previous Article
Next Article

Javob berish

E-pochta manzilingiz chop etilmaydi.

биз ижтимоий тармокларда

# Team MP W D L P
1 Pakhtakor 23 21 2 0 65
2 Lokomotiv 23 11 9 3 42
3 Sogdiana 23 11 5 7 38
4 Bunyodkor 23 10 6 7 36
5 Nasaf 23 9 5 9 32
6 Surkhon 23 9 5 9 32
7 Navbahor 23 7 10 6 31
8 Metalourg 23 7 7 9 28
9 AGMK 23 7 5 11 26
10 Andijan 23 5 9 9 24
11 Kokand-1912 23 6 6 11 24
12 Qizilqum 23 5 8 10 23
13 Buxoro 23 4 7 12 19
14 Dinamo Samarqand 23 4 6 13 18
Oktabr 31, 2019
Pakhtakor 3 - 1 Surkhon
Navbahor 1 - 1 Nasaf
AGMK 1 - 1 Lokomotiv
Oktabr 30, 2019
Buxoro 0 - 1 Kokand-1912
Andijan 1 - 1 Bunyodkor
Oktabr 29, 2019
Sogdiana 3 - 0 Dinamo Samarqand
Qizilqum 1 - 1 Metalourg
Oktabr 19, 2019
Nasaf 3 - 0 Andijan
Dinamo Samarqand 1 - 4 Pakhtakor
Lokomotiv 2 - 0 Buxoro
Surkhon 0 - 0 Navbahor
Oktabr 18, 2019
Metalourg 0 - 1 Sogdiana
Bunyodkor 0 - 2 AGMK
Kokand-1912 1 - 2 Qizilqum
Oktabr 2, 2019
Andijan 2 - 1 Surkhon
Oktabr 1, 2019
Navbahor 1 - 0 Dinamo Samarqand
Qizilqum 1 - 1 Lokomotiv
Pakhtakor 3 - 0 Sogdiana