Qizlarimizdan Xalqaro «Silki way» cap turnirida ilk g‘alaba

Qizlarimizdan Xalqaro «Silki way» cap turnirida ilk g‘alaba

So‘g‘diyona-W jamoasi xalqaro «Sliky way» cap turnirida 1-turda AGMKga qarshi maydonga tushishdi va mazkur bahsda qizlarimiz g‘alaba qozondi.

Jamoamiz bahsni quydagi tarkib bilan boshlagan:

1 Xusenova Mohinur
4 Hojiyeva Nasiba
5 Riskiyeva Kamola (S)
8 Norоva Aziza
9 Takabayeva Sitora
11 Salnikova Yekatirina
19 Norbekova Liana
20 Jumaboy qizi Karina
23 Xabibullayeva Diyoraxon
25 Sharipova E’zoza
77 Narboyeva Aziza

Zahiradgilar:

22 Hasanova Nozima
10 Ikromova Mohigul
12 Mamatkarimova Zarina
21 Dadaboyiva Xolida
18 Eshqulova Parizod
99 Nabiqulova Nafisa
27 Payziqulova Dinara

Gollar.

«So‘g‘diyona-W» – «AGMK-W» 2-1
⚽Xabibullayeva Diyoraxon 22′
⚽Norbekova Liana 36′
⚽Zaripova Kamila 84′

Ogohlantirishlar:

Xabibullayeva Diyoraxon 45′
Xojiyeva Nasiba 54′
Salinkova Yekatirina 90+3′

O‘zgarishlar:

1 Xusenova Mohinur – 22 Hasanova Nozima 46′
8 Norova Aziza – 10 Ikromova Mohigul 64′
19 Norbekova Liana- 99 Nabiqulova Nafisa 73′
4 Xojiyeva Nasiba – 12 Mamatkarimova Zarina 79′
9 Takaboyeva Sitora – Payziqulova Dinara 90+3′

So‘g‘diyona matbuot xizmati

Previous Article
Next Article

биз ижтимоий тармокларда

# Team MP W D L P
1 Pakhtakor 17 15 2 0 47
2 Lokomotiv 17 10 4 3 34
3 Bunyodkor 17 9 3 5 30
4 Nasaf 17 8 3 6 27
5 Sogdiana 17 8 3 6 27
6 Navbahor 17 6 7 4 25
7 Surkhon 17 6 4 7 22
8 Metalourg 17 5 5 7 20
9 Dinamo Samarqand 17 4 6 7 18
10 Qizilqum 17 4 5 8 17
11 Andijan 17 3 7 7 16
12 AGMK 17 4 4 9 16
13 Kokand-1912 17 3 5 9 14
14 Buxoro 17 2 6 9 12
Avgust 18, 2019
Qizilqum 2 - 1 Dinamo Samarqand
Andijan 0 - 1 Navbahor
Bunyodkor 1 - 0 Metalourg
Avgust 17, 2019
Lokomotiv 1 - 0 Nasaf
Buxoro 1 - 1 Sogdiana
AGMK 0 - 3 Pakhtakor
Kokand-1912 2 - 1 Surkhon
Avgust 11, 2019
Sogdiana 1 - 0 Qizilqum
Nasaf 3 - 1 Bunyodkor
Metalourg 0 - 2 Andijan
Avgust 10, 2019
Pakhtakor 5 - 0 Buxoro
Navbahor 0 - 1 AGMK
Dinamo Samarqand 0 - 1 Kokand-1912
Surkhon 1 - 1 Lokomotiv
Iyul 31, 2019
Nasaf 1 - 2 Metalourg
Buxoro 0 - 0 Navbahor
AGMK 2 - 2 Andijan
Bunyodkor 3 - 0 Surkhon