Coca-Cola Superliga: 16-tur uchrashuvlarida ishlaydigan rasmiy shaxslar ro`yxati

10-11 avgust kunlari Coca Cola Superligasi 16-tur uchrashuvlari bo`lib o`tadi.

Ushbu uchrashuvlarni quyidagi hakamlar va nazoratchilar boshqarib boradi.

10 avgust

“Paxtakor” – “Buxoro”

Hakamlar: Jasur Muhtorov, Sultonmurod Ulfatov, Baxtiyorxo`ja Shavkatov, Ravshan Abdivohidov

Nazoratchi: Sayfiddin Ermatov

Komissar: Ramil Ilyasov

“Surxon” – “Lokomotiv”

Hakamlar: Viktor Serazetdinov, Rasuljon Fozilov, Shohruh A`zamov, Naim Qosimov

Nazoratchi: Marat Ismoilov

Komissar: Sardor Qudratullaev

“Dinamo” – “Qo`qon-1912”

Hakamlar: Vadim Agishev, Ravil Shoyaxmitov, Olim Abduvosilov, Ilya Ilin

Nazoratchi: Bobur Haydarov

Komissar: Diyor Imomxo`jaev

“Navbahor” – AGMK

Hakamlar: Aziz Asimov, Ruslan Serazetdtinov, Aleksandr Sidorov, Akmal Rahimov

Nazoratchi: Ma`mur Saidqosimov

Komissar: Jahongir Rahmatullaev

11 avgust

“So`g`diyona” – “Qizilqum”

Hakamlar: Ilgiz Tantashev, Husniddin Shodmonov, Aleksandr Burov, Rahimbek Karimov

Nazoratchi: Sulton Zaylobiddinov

Komissar: Sherzod Rajabov

“Nasaf” – “Bunyodkor”

Hakamlar: Zokir Qodirov, Ruslan Samandarov, Obid Jumaev, Rustam Choriev

Nazoratchi: Oleg Dachev

Komissar: Aleksandr Davidenko

“Metallurg” – “Andijon”

Hakamlar: Asker Najafaliev, Abduhamidillo Rasulov, Jahongir Saidov, Husan Muzaffarov

Nazoratchi: G`ayrat Karimov

Komissar: Shohruh Said.

Previous Article
Next Article

биз ижтимоий тармокларда

# Team MP W D L P
1 Pakhtakor 22 20 2 0 62
2 Lokomotiv 22 11 8 3 41
3 Bunyodkor 22 10 5 7 35
4 Sogdiana 22 10 5 7 35
5 Surkhon 22 9 5 8 32
6 Nasaf 22 9 4 9 31
7 Navbahor 22 7 9 6 30
8 Metalourg 22 7 6 9 27
9 AGMK 22 7 4 11 25
10 Andijan 22 5 8 9 23
11 Qizilqum 22 5 7 10 22
12 Kokand-1912 22 5 6 11 21
13 Buxoro 22 4 7 11 19
14 Dinamo Samarqand 22 4 6 12 18
Oktabr 19, 2019
Nasaf 3 - 0 Andijan
Lokomotiv 2 - 0 Buxoro
Dinamo Samarqand 1 - 4 Pakhtakor
Surkhon 0 - 0 Navbahor
Oktabr 18, 2019
Bunyodkor 0 - 2 AGMK
Metalourg 0 - 1 Sogdiana
Kokand-1912 1 - 2 Qizilqum
Oktabr 2, 2019
Andijan 2 - 1 Surkhon
Oktabr 1, 2019
Navbahor 1 - 0 Dinamo Samarqand
Qizilqum 1 - 1 Lokomotiv
Pakhtakor 3 - 0 Sogdiana
Sentabr 30, 2019
AGMK 2 - 1 Nasaf
Bunyodkor 1 - 1 Buxoro
Kokand-1912 2 - 3 Metalourg
Sentabr 22, 2019
Nasaf 1 - 2 Buxoro
Bunyodkor 2 - 1 Qizilqum
Sentabr 21, 2019
Sogdiana 0 - 0 Navbahor
Metalourg 1 - 2 Pakhtakor