Coca-Cola Superliga: 16-tur uchrashuvlarida ishlaydigan rasmiy shaxslar ro`yxati

10-11 avgust kunlari Coca Cola Superligasi 16-tur uchrashuvlari bo`lib o`tadi.

Ushbu uchrashuvlarni quyidagi hakamlar va nazoratchilar boshqarib boradi.

10 avgust

“Paxtakor” – “Buxoro”

Hakamlar: Jasur Muhtorov, Sultonmurod Ulfatov, Baxtiyorxo`ja Shavkatov, Ravshan Abdivohidov

Nazoratchi: Sayfiddin Ermatov

Komissar: Ramil Ilyasov

“Surxon” – “Lokomotiv”

Hakamlar: Viktor Serazetdinov, Rasuljon Fozilov, Shohruh A`zamov, Naim Qosimov

Nazoratchi: Marat Ismoilov

Komissar: Sardor Qudratullaev

“Dinamo” – “Qo`qon-1912”

Hakamlar: Vadim Agishev, Ravil Shoyaxmitov, Olim Abduvosilov, Ilya Ilin

Nazoratchi: Bobur Haydarov

Komissar: Diyor Imomxo`jaev

“Navbahor” – AGMK

Hakamlar: Aziz Asimov, Ruslan Serazetdtinov, Aleksandr Sidorov, Akmal Rahimov

Nazoratchi: Ma`mur Saidqosimov

Komissar: Jahongir Rahmatullaev

11 avgust

“So`g`diyona” – “Qizilqum”

Hakamlar: Ilgiz Tantashev, Husniddin Shodmonov, Aleksandr Burov, Rahimbek Karimov

Nazoratchi: Sulton Zaylobiddinov

Komissar: Sherzod Rajabov

“Nasaf” – “Bunyodkor”

Hakamlar: Zokir Qodirov, Ruslan Samandarov, Obid Jumaev, Rustam Choriev

Nazoratchi: Oleg Dachev

Komissar: Aleksandr Davidenko

“Metallurg” – “Andijon”

Hakamlar: Asker Najafaliev, Abduhamidillo Rasulov, Jahongir Saidov, Husan Muzaffarov

Nazoratchi: G`ayrat Karimov

Komissar: Shohruh Said.

Previous Article
Next Article

биз ижтимоий тармокларда

# Team MP W D L P
1 Pakhtakor 17 15 2 0 47
2 Lokomotiv 17 10 4 3 34
3 Bunyodkor 17 9 3 5 30
4 Nasaf 17 8 3 6 27
5 Sogdiana 17 8 3 6 27
6 Navbahor 17 6 7 4 25
7 Surkhon 17 6 4 7 22
8 Metalourg 17 5 5 7 20
9 Dinamo Samarqand 17 4 6 7 18
10 Qizilqum 17 4 5 8 17
11 Andijan 17 3 7 7 16
12 AGMK 17 4 4 9 16
13 Kokand-1912 17 3 5 9 14
14 Buxoro 17 2 6 9 12
Avgust 18, 2019
Qizilqum 2 - 1 Dinamo Samarqand
Andijan 0 - 1 Navbahor
Bunyodkor 1 - 0 Metalourg
Avgust 17, 2019
Lokomotiv 1 - 0 Nasaf
Buxoro 1 - 1 Sogdiana
AGMK 0 - 3 Pakhtakor
Kokand-1912 2 - 1 Surkhon
Avgust 11, 2019
Sogdiana 1 - 0 Qizilqum
Nasaf 3 - 1 Bunyodkor
Metalourg 0 - 2 Andijan
Avgust 10, 2019
Pakhtakor 5 - 0 Buxoro
Navbahor 0 - 1 AGMK
Dinamo Samarqand 0 - 1 Kokand-1912
Surkhon 1 - 1 Lokomotiv
Iyul 31, 2019
Nasaf 1 - 2 Metalourg
Buxoro 0 - 0 Navbahor
AGMK 2 - 2 Andijan
Bunyodkor 3 - 0 Surkhon