Coca Cola Superliga, 19-tur hakamlari

13 sentyabr kuni CocaColaSuperligasida 19-tur uchrashuvlariga start beriladi. Ushbu bahslarni quyidagi hakamlar boshqaradi.

Coca Cola Superliga, 19-tur

13 sentyabr

“Buxoro” – “Surxon”

Hakamlar: Temur To`xtasinov, Anvar Marajabov, Shoxrux A`zamov, Isxaq Ibragimov

Nazortachi: Baxtiyor Tagaev

Komissar: Sardor Qudratullaev

“Andijon” – “So`g`diyona”

Hakamlar: Zokir Qodirov, Ruslan Samandarov, Rasuljon Fozilov, Ibrohim Ismoilov

Nazoratchi: Igor Nexochin

Komissar: Diyor Imomxo`jaev

14 sentyabr

“Qizilqum” – “Nasaf”

Hakamlar: Aziz Asimov, Ruslan Serazetdinov, Ravil Shoyaxmitov, Rahimbek Karimov

Nazoratchi: G`ayrat Karimov

Komissar: Alisher Fayziev

AGMK – “Dinamo”

Hakamlar: Jasur Muxtorov, Baxtiyorxo`ja Shavkatov, Rishat Nugmanov, Ravshan Abdivohidov

Nazoratchi: Sulton Zaylobiddinov

Komissar: Erkin Baxtiyorov

15 sentyabr

“Qo`qon-1912” – “Bunyodkor”

Hakamlar: Hasan Ro`ziev, Olim Abduvosilov, Doniyor Saylavov, Doston Rahmonov

Nazoratchi: Sardor Nadjafaliev

Komissar: Laziz Qo`chqorov

“Navbahor” – “Paxtakor”

Hakamlar: Ilgiz Tantashev, Husniddin Shodmonov, Shavkat Rahmatov, Akmal Rahimov

Nazoratchi: Arslon Hotamov

Komissar: Baxtiyor Mametov

“Lokomotiv” – “Metallurg”

Hakamlar: Ahrol Risqullaev, Abduhamidillo Rasulov, Jahongir Saidov, Abdurashid Xudoyberganov

Nazoratchi: Rashid Aytekov

Komissar: Abbos Ahrorov

Previous Article
Next Article

биз ижтимоий тармокларда

# Team MP W D L P
1 Pakhtakor 23 21 2 0 65
2 Lokomotiv 23 11 9 3 42
3 Sogdiana 23 11 5 7 38
4 Bunyodkor 23 10 6 7 36
5 Nasaf 23 9 5 9 32
6 Surkhon 23 9 5 9 32
7 Navbahor 23 7 10 6 31
8 Metalourg 23 7 7 9 28
9 AGMK 23 7 5 11 26
10 Andijan 23 5 9 9 24
11 Kokand-1912 23 6 6 11 24
12 Qizilqum 23 5 8 10 23
13 Buxoro 23 4 7 12 19
14 Dinamo Samarqand 23 4 6 13 18
Oktabr 31, 2019
Pakhtakor 3 - 1 Surkhon
Navbahor 1 - 1 Nasaf
AGMK 1 - 1 Lokomotiv
Oktabr 30, 2019
Buxoro 0 - 1 Kokand-1912
Andijan 1 - 1 Bunyodkor
Oktabr 29, 2019
Sogdiana 3 - 0 Dinamo Samarqand
Qizilqum 1 - 1 Metalourg
Oktabr 19, 2019
Nasaf 3 - 0 Andijan
Dinamo Samarqand 1 - 4 Pakhtakor
Lokomotiv 2 - 0 Buxoro
Surkhon 0 - 0 Navbahor
Oktabr 18, 2019
Metalourg 0 - 1 Sogdiana
Bunyodkor 0 - 2 AGMK
Kokand-1912 1 - 2 Qizilqum
Oktabr 2, 2019
Andijan 2 - 1 Surkhon
Oktabr 1, 2019
Navbahor 1 - 0 Dinamo Samarqand
Qizilqum 1 - 1 Lokomotiv
Pakhtakor 3 - 0 Sogdiana