Coca Cola Superliga, 19-tur hakamlari

13 sentyabr kuni CocaColaSuperligasida 19-tur uchrashuvlariga start beriladi. Ushbu bahslarni quyidagi hakamlar boshqaradi.

Coca Cola Superliga, 19-tur

13 sentyabr

“Buxoro” – “Surxon”

Hakamlar: Temur To`xtasinov, Anvar Marajabov, Shoxrux A`zamov, Isxaq Ibragimov

Nazortachi: Baxtiyor Tagaev

Komissar: Sardor Qudratullaev

“Andijon” – “So`g`diyona”

Hakamlar: Zokir Qodirov, Ruslan Samandarov, Rasuljon Fozilov, Ibrohim Ismoilov

Nazoratchi: Igor Nexochin

Komissar: Diyor Imomxo`jaev

14 sentyabr

“Qizilqum” – “Nasaf”

Hakamlar: Aziz Asimov, Ruslan Serazetdinov, Ravil Shoyaxmitov, Rahimbek Karimov

Nazoratchi: G`ayrat Karimov

Komissar: Alisher Fayziev

AGMK – “Dinamo”

Hakamlar: Jasur Muxtorov, Baxtiyorxo`ja Shavkatov, Rishat Nugmanov, Ravshan Abdivohidov

Nazoratchi: Sulton Zaylobiddinov

Komissar: Erkin Baxtiyorov

15 sentyabr

“Qo`qon-1912” – “Bunyodkor”

Hakamlar: Hasan Ro`ziev, Olim Abduvosilov, Doniyor Saylavov, Doston Rahmonov

Nazoratchi: Sardor Nadjafaliev

Komissar: Laziz Qo`chqorov

“Navbahor” – “Paxtakor”

Hakamlar: Ilgiz Tantashev, Husniddin Shodmonov, Shavkat Rahmatov, Akmal Rahimov

Nazoratchi: Arslon Hotamov

Komissar: Baxtiyor Mametov

“Lokomotiv” – “Metallurg”

Hakamlar: Ahrol Risqullaev, Abduhamidillo Rasulov, Jahongir Saidov, Abdurashid Xudoyberganov

Nazoratchi: Rashid Aytekov

Komissar: Abbos Ahrorov

Previous Article
Next Article

биз ижтимоий тармокларда

# Team MP W D L P
1 Pakhtakor 19 17 2 0 53
2 Lokomotiv 19 10 6 3 36
3 Bunyodkor 19 9 4 6 31
4 Sogdiana 19 9 4 6 31
5 Nasaf 19 8 4 7 28
6 Surkhon 19 8 4 7 28
7 Navbahor 19 6 7 6 25
8 Metalourg 19 6 6 7 24
9 Kokand-1912 19 5 5 9 20
10 AGMK 19 5 4 10 19
11 Dinamo Samarqand 19 4 6 9 18
12 Qizilqum 19 4 6 9 18
13 Andijan 19 3 8 8 17
14 Buxoro 19 3 6 10 15
Sentabr 15, 2019
Lokomotiv 1 - 1 Metalourg
Navbahor 0 - 1 Pakhtakor
Kokand-1912 3 - 0 Bunyodkor
Sentabr 14, 2019
AGMK 3 - 1 Dinamo Samarqand
Qizilqum 0 - 0 Nasaf
Sentabr 13, 2019
Buxoro 0 - 2 Surkhon
Andijan 0 - 0 Sogdiana
Avgust 28, 2019
Surkhon 2 - 0 Qizilqum
Avgust 27, 2019
Pakhtakor 5 - 1 Andijan
Sogdiana 1 - 0 AGMK
Dinamo Samarqand 0 - 3 Buxoro
Kokand-1912 1 - 0 Nasaf
Avgust 26, 2019
Metalourg 1 - 0 Navbahor
Bunyodkor 1 - 1 Lokomotiv
Avgust 18, 2019
Qizilqum 2 - 1 Dinamo Samarqand
Andijan 0 - 1 Navbahor
Bunyodkor 1 - 0 Metalourg