Аккредитация

Сўғдиёна ПФК Суперлига ва Ўзбекистон Кубоги учрашувларини ёритиш учун аккредитациядан ўтган журналистлар

РЎЙХАТИ

1. Шахзод Сарваров Клуб матбуот хизмати рахбари
2. Амир-Темур Хидирназаров Клуб фотографи
3. Акмал Биноқулов Jizzax.uz
4. Хакимжон Фозилов Sangzor.uz
5. Зокир Матжонов Жиззах вил.тв
6. Фарход Тошпўлатов Жиззах вил.тв
7. Олим Қосимов Жиззах вил.тв
8. Акбар Холмаматов “Спорт ТВ” мухбири
9. Ўткир Жумашев “Спорт ТВ” оператори
10. Наби Сатторов “Ўзбекистон” телеканали оператори
11. Самандаржон Турсунов Жиззах вил.тв
12. Жамол Нуриллаев Жиззах вил.тв
13. Дилшод Эргашев Жиззах вил.тв
14. Умид Абдураҳмонов Жиззах вил.тв
15. Худойберди Каримов Жиззах вил.тв
16. Жамшид Соатов Жиззах вил.тв
17. Дилшод Жўраев Жиззах вил.тв
18. Фозил Қосимов Жиззах вил.тв
19. Аъзам Қосимов Жиззах вил.тв оператори
20. Абдурасул Холбоев Жиззах вил.тв оператори
21. Умид Мирзаев Жиззах вил.тв
22.  Рашид Неъматов “Солиқ ва ҳаёт” газетаси мухбири
23. Фарход Неъматов “Жиззах шифокори” газетаси мухбири
24. Абдуллабек Юлдашев “Жиззах шифокори” газетаси мухбири
25. Васил Ильёсов “Жиззах хақиқати” газетаси мухбири
26. Бекпўлат Тоғаев “Жиззах хақиқати” газетаси фотомухбири
27. Ботир Қудратов “Жиззах хақиқати” газетаси фотомухбири
28. Зоиржон Эргашев “Жиззах хақиқати” газетаси мухбири
29. Азиз Тожибоев Жиззах ТВ
30. Баходир Нарзиев Жиззах ТВ
31. Дилшод Ражабов Жиззах ТВ тасвирчи
32. Хамид Шаропов Жиззах ТВ тасвирчи
33. Ислом Муродов Жиззах ТВ тасвирчи
34. Шахбоз Умарқулов Жиззах ТВ тасвирчи

 

биз ижтимоий тармокларда

# Team MP W D L P
1 Pakhtakor 23 21 2 0 65
2 Lokomotiv 23 11 9 3 42
3 Sogdiana 23 11 5 7 38
4 Bunyodkor 23 10 6 7 36
5 Nasaf 23 9 5 9 32
6 Surkhon 23 9 5 9 32
7 Navbahor 23 7 10 6 31
8 Metalourg 23 7 7 9 28
9 AGMK 23 7 5 11 26
10 Andijan 23 5 9 9 24
11 Kokand-1912 23 6 6 11 24
12 Qizilqum 23 5 8 10 23
13 Buxoro 23 4 7 12 19
14 Dinamo Samarqand 23 4 6 13 18
Oktabr 31, 2019
Pakhtakor 3 - 1 Surkhon
Navbahor 1 - 1 Nasaf
AGMK 1 - 1 Lokomotiv
Oktabr 30, 2019
Buxoro 0 - 1 Kokand-1912
Andijan 1 - 1 Bunyodkor
Oktabr 29, 2019
Sogdiana 3 - 0 Dinamo Samarqand
Qizilqum 1 - 1 Metalourg
Oktabr 19, 2019
Nasaf 3 - 0 Andijan
Dinamo Samarqand 1 - 4 Pakhtakor
Lokomotiv 2 - 0 Buxoro
Surkhon 0 - 0 Navbahor
Oktabr 18, 2019
Metalourg 0 - 1 Sogdiana
Bunyodkor 0 - 2 AGMK
Kokand-1912 1 - 2 Qizilqum
Oktabr 2, 2019
Andijan 2 - 1 Surkhon
Oktabr 1, 2019
Navbahor 1 - 0 Dinamo Samarqand
Qizilqum 1 - 1 Lokomotiv
Pakhtakor 3 - 0 Sogdiana